Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Ο συνδυασμός του Γιώργου Δέδε

Αργά το βράδυ της Κυριακής κατέθεσε το συνδυασμό "Δημοκρατική Πελοποννησιακή Συνεργασία
- Πράξη Ανάπτυξης" ο υποψήφιος περιφερειάρχης Πελοποννήσου Γιώργος Δέδες.

    
             
ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ.....

1.- ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).-
2.-ΜΠΕΡΤΖΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
3.-ΣΟΥΚΟΥΛΗ-ΒΙΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
4.- ΠΟΥΛΟΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ).
5.- ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1.- ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ:

1.1- ΓΚΑΡΚΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.2- ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας)
1.3- ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.4- ΚΑΟΥΝΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.5- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.6- ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.7- ΝΤΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.8- ΝΤΡΟΥΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.9- ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.10- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.11- ΣΕΡΦΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).
1.12- ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ-ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Αργολίδας).

2.- ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
2.1- ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.2- ΓΙΑΝΝΟ ΗΛΙΑ του ΘΟΔΩΡΑΚΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.3- ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΈΤΡΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.4- ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.5- ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.6- ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.7- ΚΙΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.8- ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.9- ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.10- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.11- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).
2.12- ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΔΙΑΜΑΝΤΩ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Αρκαδίας).

3.- ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3.1-ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.2- ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.3-ΓΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας)
3.4-ΓΕΩΡΓΑΚΗ-ΠΑΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας)
3.5-ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας)
3.6-ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας)
3.7- ΓΟΥΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.8- ΔΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας)
3.9-ΚΑΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.10-ΚΑΠΠΑΗ-ΚΑΛΠΑΞΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.11-ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.12-ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.13-ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.14-ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.15-ΠΑΠΑΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.16-ΠΑΠΠΑ-ΓΚΟΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.17-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.18-ΠΟΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.19-ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).
3.20-ΣΟΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Κορινθίας).

4.- ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
4.1- ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.2- ΒΛΑΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.3- ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.4- ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.5- ΚΟΥΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.6- ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.7- ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.8- ΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.9- ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.10- ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.11- ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).
4.12- ΨΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Λακωνίας).

5.- ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

5.1- ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.2- ΑΛΕΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.3- ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.4- ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.5- ΓΑΖΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.6- ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.7- ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.8- ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.9- ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.10-ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.11-ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.12-ΚΟΥΦΟΥ ΣΙΜΟΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.13-ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.14-ΜΠΟΥΝΑ ΝΤΑΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.15-ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.16-ΣΥΡΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.17-ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.18-ΦΕΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.19-ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.20-ΧΑΛΒΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας).
5.21-ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (υποψήφια περιφερειακός σύμβουλος Μεσσηνίας)


parapolitikaargolida

Δεν υπάρχουν σχόλια:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...