Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2013

Ποδόσφαιρο Αργολίδας Αποτελέσματα Βαθμολογίες

Ποδόσφαιρο Αργολίδας Αποτελέσματα Βαθμολογίες
Κατηγορία Α1 (10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Σάββατο 16/11/13 15:00 Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Δ. 1-1


2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 16/11/13 15:00 Ρατσιάτος Ν., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ. 0-3
3. ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΜΕΘΑΝΩΝ Σάββατο 16/11/13 15:00 Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Ψαθάς Δ. 2-1
4. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/13 15:00 Ιωαννίδης Κ., Αλωνιστιώτης Δ., Πρασσάς Π. 2-2
5. ΣΠΕΤΣΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 17/11/13 15:00 Κόλλιας Γ., Φωτόπουλος Α., Ψαθάς Δ. 3-0
6. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ Κυριακή 17/11/13 15:00 Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Μυλωνόπουλος Ν. 4-0
7. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 17/11/13 15:00 Μακρής Α., Χειβιδόπουλος Β., Αργύρης Ι. 3-0
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 17/11/13 15:00 Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΥΜΝΟΥ Σάββατο 16/11/13 15:00 Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α. 5-0
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 16/11/13 15:00 Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Πρέσβελου Γ. 1-1
11. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 17/11/13 11:00 Δημάκης Γ., Νίκα Π., Σταυρόπουλος Θ. 3-0
12. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 – ΑΡΓΕΑΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 17/11/13 11:00 Χαρλάς Σ., Δρούζας Α., Τσιλιμίγκρας Κ. 2-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 16/11/13 15:00 Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Βαρελά Β. 3-1
14. ΑΡΚΑΔΙΟΣ – Α.Γ.Ο.Ν. ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 17/11/13 11:00 Βλάχος Χ., Καραγεώργος Α., Παπαγεωργόπουλος Θ. 1-4
15. ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ – ΚΛΕΩΝ ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 17/11/13 12:30 Θεοδώρου Α., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ. 6-3
Κατηγορία Α2 1ος Όμιλος(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 16/11/13 15:00 Τσακαγιάννης Σ., Πρασσάς Π., Βασιλόπουλος Μ. 3-1
17. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ – ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 16/11/13 15:00 Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Φωτόπουλος Α. 3-1
18. ΛΥΓΚΕΥΣ – Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 17/11/13 15:00 Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Βασιλόπουλος Μ. 1-0
19. Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ ΕΡΜΙΟΝΗΣ Κυριακή 17/11/13 15:00 Τσακαγιάννης Σ., Δαρσινός Δ., Δαρσινός Γ. 3-1
Κατηγορία Α2 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 16/11/13 15:00 Χειβιδόπουλος Β., Ελεφάντης Χ., Παρασκευόπουλος Γ. 4-0
21. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΡΟΣΥΜΝΗ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 16/11/13 15:00 Καπετάνιος Π., Αργυρόπουλος Α., Αλωνιστιώτης Δ. 3-0
22. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΥΔΡΑ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 17/11/13 14:00 Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Ελεφάντης Χ. 3-1
23. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 17/11/13 15:00 Βλάχος Χ., Παπούλιας Κ., Παρασκευόπουλος Γ. 2-3
24. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 17/11/13 15:00 Καπετάνιος Π., Κάτσουδας Π., Τσατσούλης Ι. 2-1
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (1999-2000) 1ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΤΟΞΟΤΗΣ – ΚΛΕΩΝ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 16/11/13 10:00 Πρασσάς Π., Δρούζας Α., Τσιλιμίγκρας Κ. 4-0
26. ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 16/11/13 10:30 Βασιλόπουλος Μ., Βαρελά Β., Πρέσβελου Γ. 2-2
27. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΡΟΣ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 16/11/13 11:30 Τσατσούλης Ι., Σταυρόπουλος Θ., Αργύρης Ι. 2-2
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΤΟΞΟΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 17/11/13 15:00     0-6
29. Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ  Κυριακή 17/11/13 15:00    1-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 26 10 8 2 0 26 8
2. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 23 10 7 2 1 25 8
3. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 20 10 5 5 0 17 8
4. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 20 10 6 2 2 22 14
5. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 18 9 6 0 3 26 12
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 16 10 5 1 4 20 18
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 15 10 4 3 3 12 13
8. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 13 10 4 1 5 18 25
9. ΣΠΕΤΣΕΣ 13 9 4 1 4 13 14
10. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 12 10 3 3 4 18 17
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 11 10 3 2 5 13 11
12. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ 8 10 2 2 6 8 21
13. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 8 10 2 2 6 9 18
14. ΜΕΘΑΝΑ 7 10 2 1 7 10 21
15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ 6 10 1 3 6 9 23
16. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ 3 10 1 2 7 5 2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 14 6 4 2 0 13 4
2. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 10 5 3 1 1 16 11
3. ΛΥΓΚΕΥΣ 10 5 3 1 1 11 7
4. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 8 5 2 2 1 7 2
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ 8 5 2 2 1 8 5
6. ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ 6 5 2 0 3 6 10
7. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ 4 6 1 1 4 7 16
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ 4 5 1 1 3 7 13
9. ΛΕΥΚΑΚΙΑ 2 6 0 2 4 8 15
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ 16 6 5 1 0 14 3
2. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ 13 6 4 1 1 14 5
3. ΠΡΟΣΥΜΝΗ 13 6 4 1 1 21 14
4. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 12 6 4 0 2 11 8
5. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ 10 6 3 1 2 10 9
6. ΥΔΡΑ 7 6 2 1 3 5 9
7. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ 6 5 2 0 3 6 7
8. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. 5 6 1 2 3 12 14
9. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ 1 6 0 1 5 4 22
10. Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ 0 5 0 0 5 6 12
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΠΟΛΛΩΝ 12 5 4 0 1 11 7

2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ 11 6 3 2 1 25 7
3. ΑΡΓΕΑΣ 10 6 3 1 2 15 10
4. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ 10 5 3 1 1 8 7
5. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ 8 5 2 2 1 11 4
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ 8 6 2 2 2 12 9
7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ 6 5 2 0 3 10 19
8. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2 5 0 2 3 5 10
9. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. 0 5 0 0 5 4 28
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Γ.Ο.Ν. 18 6 6 0 0 21 9

2. ΑΟ ΑΛΚΥΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 12 5 4 0 1 13 5
3. ΦΟΙΝΙΚΑΣ 12 6 4 0 2 11 7
4. ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ 9 5 3 0 2 16 12
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 7 5 2 1 2 9 9
6. ΑΡΚΑΔΙΟΣ 6 5 2 0 3 6 10
7. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ 4 6 1 1 4 7 10
8. ΚΛΕΩΝ 2 5 0 2 3 8 14
9. ΤΟΞΟΤΗΣ 0 5 0 0 5 0 15
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 7 3 2 1 0 18 5
2. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 7 3 2 1 0 11 5
3. ΤΟΞΟΤΗΣ 6 3 2 0 1 10 3
4. ΠΟΡΟΣ 2 3 0 2 1 4 8
5. ΚΛΕΩΝ 1 3 0 1 2 4 13
6. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1 3 0 1 2 4 17
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 6 2 2 0 0 11 1
2. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 4 2 1 1 0 6 4
3. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ 4 2 1 1 0 6 0
4. ΔΑΝΑΟΙ 3 2 1 0 1 7 7
5. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 3 2 1 0 1 7 8
6. Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 3 2 1 0 1 2 7
7. ΛΕΥΚΑΚΙΑ 1 1 0 1 0 0 0
8. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 1 2 0 1 1 0 6
9. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ 0 1 0 0 1 2 3
10. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 0 2 0 0 2 3 8
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 6 2 2 0 0 12 3
2. ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1 2 0 1 1 3 8
3. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ 1 1 0 1 0 1 1
4. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 0 1 0 0 1 1 5

Δεν υπάρχουν σχόλια:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...